Wandkast Aimari Bangau, een meesterwerk in massief teakhout
De Wandkast Aimari Bangau is geen gewone kast, het is een sculptuur waar je spullen in kunt opbergen. Twee deuren, beide gevuld met een levensgroot handgesneden tafereel van een kraanvogel in vol reliëf. De vleugels, de poten in het riet, de zachte rondingen van de boog bovenaan, alles is met de hand uit massief teakhout gehakt door Indonesische houtsnijders. Geen twee exemplaren zijn identiek.
Bangau betekent kraanvogel in het Indonesisch, een dier dat in de Aziatische cultuur symbool staat voor wijsheid, geluk en een lang leven. De kast brengt die rust en symboliek mee naar je woonkamer, hal of slaapkamer.
Massief teakhout met karakter
Voor deze wandkast is gebruik gemaakt van gerecycled massief teakhout, een houtsoort die bekend staat om zijn dichtheid, duurzaamheid en warme uitstraling. Door het gebruik van oud hout zie je in elk paneel de geschiedenis terug, kleine scheurtjes, nerfvariaties en kleurverschillen die het stuk uniek maken. De afwerking is bewust ruw en natuurlijk gehouden, in lijn met de wabi-sabi en Japandi stijl die Mokana hoog in het vaandel heeft.
Afmetingen en gebruik
Met een hoogte van 220 cm, een breedte van 120 cm en een diepte van 52 cm is de Aimari Bangau een fors stuk dat ruimte vraagt en ruimte verdient. Plaats hem als blikvanger in een ruime hal, als kledingkast in een landelijke slaapkamer, of als opbergkast in een woonkamer met hoge plafonds. De twee deuren openen ruim, achter het snijwerk schuilt volwaardige opbergruimte.
- Hoogte: 220 cm
- Breedte: 120 cm
- Diepte: 52 cm
- Materiaal: massief gerecycled teakhout
- Afwerking: handgesneden, natuurlijk
- Herkomst: Indonesië, ambachtelijk vervaardigd
Waarom de Aimari Bangau bij Mokana
Bij Mokana Meubelen geloven we in meubels met een ziel. Stukken die niet alleen functioneel zijn, maar een verhaal vertellen. De Aimari Bangau is daar het ultieme voorbeeld van, een handgemaakt kunstwerk dat tegelijk een volwaardige kast is. We importeren rechtstreeks uit Indonesië en bezorgen met onze eigen bezorgdienst, zodat dit gewicht en dit formaat bij jou binnen veilig op zijn plek komt te staan.
Bezoek onze 3.000 m² showroom in Enschede om de Aimari Bangau in het echt te zien, of stel je vragen via WhatsApp of telefoon. Vanwege het unieke karakter is de voorraad beperkt.
Mokana zekerheden
- CBW erkend woonwinkel
- 2 jaar garantie
- Eigen bezorgdienst, gratis thuisbezorgd in Nederland
- Geen aanbetaling, betalen na ontvangst
- Betalen met iDEAL, In3, Klarna of PayPal
- 3.000 m² showroom in Enschede, ook bereikbaar vanuit Duitsland
Bei Mokana stehen Qualität und Sicherheit an erster Stelle. Als CBW-akkreditiertes Möbelhaus bieten wir standardmäßig eine zweijährige Vollgarantie auf alle unsere Produkte. Das bedeutet einen sorgenfreien Kauf und die Gewissheit, dass du dich als Verbraucher immer auf deine gesetzlichen Rechte verlassen kannst.
Unsere Produkte werden sorgfältig ausgewählt und erfüllen hohe Qualitätsstandards. Trotzdem kann es passieren, dass etwas Unerwartetes schief geht. In diesem Fall sind wir bereit, das Problem schnell und richtig zu lösen, damit du deinen Einkauf wieder genießen kannst.